Výrobcovia

   

             


Spoločnosť Comix group bola založená 1991 a stala sa jedným z najväčších výrobcov a exportérov archivačných a prezentačných obalov založených na plastovej báze. Samotná fabrika sa nachádza v Číne a je rozložená na ploche 60 000 m2. Má vlastný vývoj a výskum. Táto výrobná spoločnosť nikdy nerobí kompromisy v precíznosti výroby a vytvára produkty zaradené výhradne len do skupiny tovarov - high quality - čo dáva jeho užívateľom vysoký pocit spokojnosti pri každodennej práci.


Spoločnosť  LeeTack  bola založená v roku 1970 ako zmluvný výrobca plastových a kovových výrobkov. Ich vlastná výrobná a obchodná značka LeeTack  a kooperácia s mnohými svetovými značkovými výrobcami priniesla povesť kvalitného a dizajnovo nadčasového výrobcu. Výrobný program zahŕňa hlavne kancelárske potreby ako:dierovačky, zošívačky, odspinkovávače a iné pracovné pomôcky kancelárskeho stola.

 

Našu vlastnú obchodnú značku Smile sme zaviedli a začali šíriť na Slovenskom trhu približne od roku 2004. Produkty označené týmto logom Smile  sú dizajnované a vyrábané výhradne pre našu spoločnosť IMT  s.r.o. a sú znakom vysokej kvality, nadčasového dizajnu a vynikajúceho výkonu za rozumnú cenu.

Samotný názov Smile a myšlienka vlastného loga Vám chce v našom mene povedať jednoducho len toľko, ako sa dá zvládať každodenná práca v kancelárii s úsmevom a radosťou. V Číne a okolitých Ázijských krajinách má naša spoločnosť IMT rozsiahlu sieť kontaktov na podporu našich obchodných aktivít s pracovným nasadením približne stovky profesionálnych vývojových pracovníkov. Naše dlhoročné skúsenosti pri obchodovaní s Ázijskými partnermi nás doviedli k tým najkvalitnejším výrobcom, ktorí pre nás  vyrábajú túto OEM(Original equipment manufacturer) značku  Smile a ich fabriky sú vybavené skutočne tými najmodernejšími strojnými výrobnými zariadeniami. 
Všetky súčasti sú vyrábané pod najprísnejšou kvalitatívnou a výstupnou kontrolou a vďaka tomu sme ozaj schopní zvládnuť a vyhovieť všetkým úrovniam kontroly počas výroby.

Copyright © 2004-2024 IMT, spol. s r.o., All rights reserved. WEB Design & development: GLS WEB Design

Po registrácii získate zľavy na vybrané tovarové skupiny, ktoré sa Vám zobrazia až po prihlásení.