O nás

Spoločnosť IMT spol. s r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1992.

Naša spoločnosť je veľkododávateľom kancelárskych potrieb značiek Comix, Letack, Gemnes, Notes&Dables, FineLine a ešte mnoho ďalších pod našou vlastnou značkou Smile. Produkty dodávame do predajní po celom Slovensku, ale tiež aj do okolitých krajín Európskej únie. Našim odberateľom ponúkame kvalitný tovar za rozumnú cenu a s originálnym dizajnom.

Spoločnosť Comix group bola založená 1991 a stala sa jedným z najväčších výrobcov a exportérov archivačných a prezentačných obalov založených na plastovej báze. Samotná fabrika sa nachádza v Číne a je rozložená na ploche 60 000 m2. Má vlastný vývoj a výskum. Táto výrobná spoločnosť nikdy nerobí kompromisy v precíznosti výroby a vytvára produkty zaradené výhradne len do skupiny tovarov - high quality - čo dáva jeho užívateľom vysoký pocit spokojnosti pri každodennej práci.

Spoločnosť  LeeTack  bola založená v roku 1970 ako zmluvný výrobca plastových a kovových výrobkov. Ich vlastná výrobná a obchodná značka LeeTack  a kooperácia s mnohými svetovými značkovými výrobcami priniesla povesť kvalitného a dizajnovo nadčasového výrobcu. Výrobný program zahŕňa hlavne kancelárske potreby ako:dierovačky, zošívačky, odspinkovávače a iné pracovné pomôcky kancelárskeho stola.

 

Našu vlastnú obchodnú značku Smile sme zaviedli a začali šíriť na Slovenskom trhu približne od roku 2004. Produkty označené týmto logom Smile  sú dizajnované a vyrábané výhradne pre našu spoločnosť IMT  s.r.o. a sú znakom vysokej kvality, nadčasového dizajnu a vynikajúceho výkonu za rozumnú cenu.

Samotný názov Smile a myšlienka vlastného loga Vám chce v našom mene povedať jednoducho len toľko, ako sa dá zvládať každodenná práca v kancelárii s úsmevom a radosťou. V Číne a okolitých Ázijských krajinách má naša spoločnosť IMT rozsiahlu sieť kontaktov na podporu našich obchodných aktivít s pracovným nasadením približne stovky profesionálnych vývojových pracovníkov. Naše dlhoročné skúsenosti pri obchodovaní s Ázijskými partnermi nás doviedli k tým najkvalitnejším výrobcom, ktorí pre nás  vyrábajú túto OEM(Original equipment manufacturer) značku  Smile a ich fabriky sú vybavené skutočne tými najmodernejšími strojnými výrobnými zariadeniami. 
Všetky súčasti sú vyrábané pod najprísnejšou kvalitatívnou a výstupnou kontrolou a vďaka tomu sme ozaj schopní zvládnuť a vyhovieť všetkým úrovniam kontroly počas výroby.

Copyright © 2004-2024 IMT, spol. s r.o., All rights reserved. WEB Design & development: GLS WEB Design

Po registrácii získate zľavy na vybrané tovarové skupiny, ktoré sa Vám zobrazia až po prihlásení.